Kviečiame Jus į nuostabų Žemaitijos kraštą – Plinkšių ežero pakrantėje 2012 metais duris svečiams atvėrė prabangi ir stilinga kaimo turizmo sodyba Vila “Dubgiris”. Jūsų poilsiui ir pramogoms paruošta beveik 4-ių ha dydžio sodybos teritorija, su žaliomis vejomis, malonaus pavėsio pušynais, žuvų pilnais tvenkiniais bei, žinoma, nepakartojama Plinkšių ežero pakrante. Vila “Dubgiris” – tai 4 pastatų kompleksas, kurį sudaro: svečių namai “Briedžio guolis”, “Paukščiukų” apartamentai bei SPA ir pirčių kompleksas, Pobūvinė ir “Uošvės trobelė”. Pagrindinėje svečių namų “Briedžio guolis” menėje – įspūdinga trofėjų kolekcija, sumedžiota ir suvežta iš įvairių pasaulio vietų – Europos, Sibiro, Tolimųjų Rytų ir Afrikos. Svečių namuose įrengti 2 prabangūs apartamentai ir 12 dviviečių kambarių, kuriems nėra priskirta įprasta numeracija.

Kiekvienas kambarys yra pavadintas skirtingų žvėrių pavadinimais, o interjerui parinkta stilistika pagal žvėriukų gyvenimo būdą ir aplinką. Kitame sodybos pastate įrengti 3 apartamentai, kuriuose taip pat nėra įprastos numeracijos. Kiekvienam iš apartamentų priskirtas vis kito paukščiuko pavadinimas ir kambariuose vyrauja paukščių tematika. Pirčių mėgėjams Vila “Dubgiris” gali pasiūlyti jaukų, privatų ir nedidelį pirčių kompleksą, kuriame galėsite mėgautis suomiška sauna su garu ir be garo bei turkiška pirtimi. Norintiems atsipalaiduoti, galime pasiūlyti sūkurinę vonią, masažuojantį akmenų takelį, šildantį suolelį, įvairius linksmus dušus, masažo ir poilsio kambarėlį. Sodybos Pobūvinė dvelkia rafinuota prabanga, pakeri nepriekaištingas ir subtilus interjeras.

Šioje dviejų aukštų, prabangioje pobūvių salėje, galime surengti bet kokią Jūsų šventę, o profesionali virtuvė, kurios pagrindinis akcentas – žvėriena, Jums pasiūlys įvairių patiekalų – nuo tradicinių, žemaitiškų iki gurmaniškų ir dar neatrastų. Mokymams ir seminarams Pobūvinės antrame aukšte paruošta patogi konferencijų salė su visa reikalinga konferencine įranga. Šiek tiek nuošaliau stovi rąstinė “Uošvės trobelė”, kurioje įrengta rusiška pirtis su priepirčiu, lauko terasa su židiniu ir nuostabiu vaizdu į ežerą, patogūs miegamieji, erdvi virtuvė ir svetainė su židiniu. Sodybos kruopščiai tvarkomoje teritorijoje rasite tvenkinius, pilnus plaukiojančių žuvų. Įrengta žuvų regykla, o Jūsų pačių pagautą žuvį, iškart paruošime ir patieksime ant Jūsų pietų ar vakarienės stalo. Ramybe galėsite mėgautis pastatytame paukščių stebėjimo bokštelyje. Maloniai laiką leisti galėsite įrengtose pavėsinėse ir vidury tvenkinio stovinčiame Salos namelyje. Mėgstantys aktyvų poilsį lankytojai, gali pasiplaukioti vandens dviračiais, valtimis, baidarėmis, kanojomis bei irklentėmis ir pasigrožėti įspūdingu Plinkšių ežero gamtovaizdžiu. Norintiems susipažinti su apylinke ir jos įžymybėmis, siūlome pasivažinėti dviračiais, o mėgstantiems emocingus žaidimus, siūlome pažaisti krepšinį, tinklinį ir stalo tenisą, įrengtoje sporto aikštelėje. Patiems mažiausiems – žaidimų aikštelė su daugybe karstyklių ir sūpynių. Vila “Dubgiris” – tai vieta, kurioje galėsite pailsėti ir atgauti jėgas po sunkių darbų bei patirti neišdildomų įspūdžių.