Briedžio guolis

BRIEDŽIO GUOLIS

Vila “Dubgiris” savo svečių geram ir komfortiškam poilsiui siūlo prabangius ir išskirtinius svečių namų “Briedžio guolis” apartamentus ir dviviečius kambarius. Pagrindinėje svečių namų “Briedžio guolis” menėje – įspūdinga trofėjų kolekcija, sumedžiota ir suvežta iš įvairių pasaulio vietų – Europos, Sibiro, Tolimųjų Rytų ir Afrikos. Visuose kambariuose dominuoja vis kito gyvūno tematika. Kambarių interjerui parinkta stilistika pagal žvėriukų gyvenimo būdą ir aplinką.

PAUKŠČIUKŲ APARTAMENTAI

Jaukūs ir erdvūs, šiuolaikiškai įrengti dviejų kambarių apartamentai antrame aukšte. Apartamentų interjeras atspindi paukščių: Vapsvaėdžio, Nendrinės lingės ir Baublio gyvenimo būdą ir aplinką. Apartamentus sudaro 2 kambariai: miegamasis ir svetainė. Visuose “Paukščiukų” apartamentuose galima rasti mini virtuves, vonios kambarius, balkonus. Išskirtinis šių apartamentų bruožas – jaukumo suteikiantis židinys, kuris sumontuotas sienoje, skiriančioje miegamąjį nuo svetainės. Jūsų ramiam poilsiui skirtas miegamasis, pro kurio langus galėsite stebėti taikų klevo siūbavimą, kitame kambaryje – šviesi ir jauki svetainė su išėjimu į balkoną, kuriame galėsite mėgautis Plinkšių ežero pakrantės vaizdais. Jaukia šiluma ir raminančia židinio liepsna galėsite mėgautis tiek svetainėje, tiek miegamajame. Apartamentuose įrengta mini virtuvė su visa reikalinga buitine technika bei indais ir įrankiais. Jūsų patogumui – vonios kambarys, kuriame rasite rankšluosčius ir plaukų džiovintuvą. Nemokamai galėsite naudotis mini seifu, palydovine televizija, bevieliu internetu, oro kondicionieriumi. Šiuose apartamentuose patogiai ilsėtis gali 2 – 4 žmonės.

Paukščiai
Uošvės trobelė1

UOŠVĖS TROBELĖ

Norintiems ramiai pailsėti ar surengti gražią šventę sau ir savo artimiesiems, Vila “Dubgiris” gali pasiūlyti dviejų aukštų rąstinį namelį su pirtimi, kuriame bet kuriuo metų laiku jaukiai ir maloniai leisti laiką ir rengti įsimintinas šventes gali iki 20 žmonių, o vasaros sezono metu, įrengtoje lauko terasoje, iki 35 žmonių. Namelis stovi tiesiog Plinkšių ežero pakrantėje, didžiulių ir galingų medžių prieglobstyje. “Uošvės trobelė” dvelkia didingumu, jaučiamas medienos kvapas. Viskas įrengta taip, kad Jums nieko netrūktų.